line

1/4 fināli

16.03.2018.

Noskaidroti 2017/2018. gada sezonas pusfinālisti

11/03 sākās Mateja Futbola līgas 2017/2018 gada sezonas izšķirošās cīņas. Komandas ceļu uz čempionu titulu sāka no ¼ fināliem.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas uzvarētāji Husky, kas ar 6:2 pieveica FK Reg Vardy. Pirmajā puslaikā izvirzoties vadībā ar 3:1, Husky noveda spēli līdz drošām beigām.

Ar rezultātu 2:1 pusfinālā iekļuva TCM Futbols, kas pēc pirmās puslaika bija iedzinējos ar 0:1 pret Glory. Otrajā puslaikā TCM guva divus vārtus un svinēja uzvaru.

Trešā ¼ fināla cīņa izvērtās par trilleri. Pagājušās sezonas finālistiem un šajā sezonā tikai uzvaras svinējušajai komandai Prioritāte/Aion Industry pretī sājās sīkstā SK Kuorsova . SK Kurosova noslēdza pirmo puslaiku savā labā ar 1:0 un otrajā puslaikā SK Kuorsova pietrūka vien 7 minūtes līdz spēles beigām, kad šīs sezonas pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs R. Apsītis panāca neizšķirtu. Viss izšķīrās pēcspēles sitienos, kur veiksmīgāki ar 5:4 bija Prioritāte/Aion Industry futbolisti.

Šogad pusfinālistiem pievienojās FK Alinance, kas ar 4:2 pieveica Frāters. Pirmā puslaika 2. minūtē FK Aliance izvirzījās vadībā, bet tad sekoja divi Frāters vārti. Līdz puslaika beigām gan FK Aliance atbildēja ar diviem vārtiem un noslēdza pirmo puslaiku savā labā ar 3:2. Otrā puslaika sākumā FK Aliance nostiprināja savu pārsvaru līdz 4:2 un šādi spēle arī beidzās

Tādejādi ir noskaidroti abi pusfinālu pāri, kuri jau šo sestdien 17/03 20:30 cīnīsies par iespēju tikt finālā. Pirmais pusfinālu pāris ir Prioritāte/Aion Industry pret TCM Futbols, bet otrais Husky pret FK Aliance.

Jau rīt noskaidrosim, kuras komandas 18/03 20:30 cīnīsies par bronzas medaļu un 21:30 par MFL 2017/2018. gada čempionu titulu. Tiekamies jau šajā nedēļas nogalē Elektrum Olimpiskajā centrā.