Ziņas

line

Fināls

18.03.2018.


Husky vai Prioritāte/Aion Industry?

Jau šovakar Elektrum Olimpiskajā centrā 21:30 sāksies fināls, kurā tiks noskaidroti Mateja Futbola līgas 2017/2018. gada sezonas uzvarētāji. 

 

 

17/03 tika aizvadītas pusfināla spēles, kurās Husky ar 2:0 uzvarēja FK Aliance un Prioritāte/Aion Industry ar 4:2 uzvarēja TCM Futbols. Līdz ar to mūs sagaida pagājušās sezonas atkārtojums Husky pret Prioritāte/Aion Industry. Pagājušajā sezonā Husky uzvarēja, bet šosezon sastāvu krietni pastiprinājusī Prioritāte/Aion Industry rāda izcilu sniegumu, jo šajā sezonā ir izcīnītas tikai uzvaras. Prioritātei gan problēmas sagādāja 1/4 fināla spēle pret SK Kuorsova, kura tika uzvarēta tikai pēcspēles sitienos ar 5:4. Husky līdz finālam ir tikuši bez lielām grūtībām. Vai Husky izdosies aizstāvēt titulu, redzēsim šovakar. 

 

Pirms fināla 20:30 tiks aizvadīta spēle par 3. vietu aizvadīs FK Aliance pret TCM Futbols. Šajā sezonā abas komandas tikās divas reizes regulārās sezonas ietvaros. Pirmajā spēlē tika fiksēts neizšķirts 2:2, bet otrajā spēlē TCM Futbols uzvarēja ar 5:3.

 

Tiekamies šovakar 20:30 Elektrum Olimpiskajā centrā uz sezonas pēdējām divām spēlēm! 

 

 
img img

Pagaidām nav komentāru.

Lai komentētu, lūdzu, reģistrējies vai ielogojies:

img
img